Úvod k orgonitům

Co to vlastně ten orgonit je? Když jsem pro sebe v roce 2009 objevila "orgonitové umění", celý ten fenomén jsem transformovala. Úplně první orgonity jsem viděla na stránkách wahlgrenis.cz a okamžitě mě zaujaly: "Jak může být něco tak kouzelného tak ošklivé?", říkala jsem si. Na fotkách u článku o orgonitech byly nevzhledné hnědé placičky a bábovičky. "To jde určitě udělat líp", napadlo mě. Daleko líp. Tak jsem tomu původně celkem mizernému nápadu vnukla nové poslání a mnohem, mnohem lepší podobu. Povídání o orgonitech jsem přepsala, konspirační kecy jsem vyškrtala. Nakoupila jsem přes 100 druhů drahých kamenů, rud a minerálů a pustila jsem se do práce. Už je to 9 let (rok 2018). Nestíhám dělat věci na sklad. Vpodstatě všechny orgonity dělám na objednávku, na přání. Nové orgonity přidávám na FACEBOOK


Když se podíváte úplně doprava na tuto stránku, uvidíte tam seznam nejoblíbenějších drahokamových receptur. Tyto receptury nesou jména archetypů. Slovo "archetyp" znamená pravzor, tradicí posvěcenou a typickou postavu, představu, příběh. Náš nejstarší archetypální vzorec je starý nějakých 100.000 let. Archetypy se mohou stát zdrojem intenzivního i dlouhodobě působícího prožitku, který nás zasahuje na hlubší úrovni sdělení, jehož podstatu nemusíme být schopni racionálně vysvětlit. Někdy se archetypy dávají do souvislostí s vrozenými instinkty. Představují archaickou vrstvu vývoje lidského vědomí. V ní existují společné vzorce chápání skutečnosti, které vypovídají o psychickém fungování obrazivosti u všech příslušníků lidského druhu. O archetypech si můžete přečíst na wikipedii. Podrobné povídání k čakrovým orgonitům je zde. A podrobné povídání k andělům tady. Výběr z nejoblíbenějších archetypů-orgonitů podle fotek jsem pro vás nachystala sem.


 O orgonitech se vypráví v kruzích ezoterických a v rámci léčitelství, že dýchají pránu. Násobí, vyzařují a zmnožují životní energii. Orgonity jsou energetické, živé kameny. Každý orgonit má svou frekvenci, ve které pulsuje energií. Nadechuje a vydechuje tok energie. Proto se orgonitům říká "živé kameny" - proudí jimi prána, "jemněhmotná", "orgonová", zkrátka: energie života, živoucí síla, plamen oživující tento svět. Tok jemněhmotné energie, ono pulsování, které se rozšiřuje jako kruhy na hladině, dokáží proutkaři a jiní senzitivové cítit hmatem. Každý orgonit má svou frekvenci, ve které se vybíjí, nebo "vyfukuje" tok energie ven. Je možné vyfotit tzv. auru orgonitu. Vibrace vzácných kamenů jsou orgonitem spojeny v jeden akord a rozšiřovány do prostoru. Orgonity nevidí a neslyší, nelze je tím pádem nijak obelhat. Citlivě reagují na energii, kterou mají v dosahu. Tuto energii čistí a vrací ji zpět vám. Nevyřeší za vás vaše problémy, inspirují ve vás sílu, s kterou to dokážete. Rozpouští oblaka těžkostí a návykového vnímání. Mohou vám přinést vnuknutí, sen či vizi, s níž překonáte překážky, nebo stvoříte něco zcela nového. 


Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Talismany z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické předměty s drahými kameny. Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání. 


Orgonitový talisman je tu pro vás, když potřebujete ve svém životě změnu. Odvaha pustit se do něčeho nového, nebo se naučit prožívat svět jako zázrak. Otevřít svou mysl možnostem, své oči zázraku. To, co pro úspěch s orgonitem potřebujete, je vaše Pozornost. Pokud necháte orgonit je ležet, bude ochráncem prostoru, ochráncem energetického pole. Orgonit můžete nechat jen tak odložený v prostoru, který mu doma (nebo v práci) najdete a nechat ho pracovat, pulsovat a dýchat. Je to dobré, ale může to být lepší. Můžete získat více. Naladíte-li se na afirmaci svého talismanu, projevíte přijetí, ochotu a zájem. Tehdy vaše Pozornost a pole orgonitu začne budovat zázrak proměny. Ten klenot se stane vaším osobním talismanem. Usnete-li v jeho dosahu, vaše sny se zklidní, spánek prohloubí. Dotek je důležitý. Váha orgonitu má svůj smysl. Je to váha přítomnosti. Každodenním nepozorovatelným růstem nastane změna - protože všechny velké věci se budují postupně, jako když roste strom. Se stromem vašeho života, kde pečujete o některé aktuální přání, to není jinak. Ať už pečujete zrovna více o vztahy, koníčky, práci a peníze, svoje zdraví, nebo sebepoznání. Těch pět hlavních větví života potřebuje také pořádné kořeny. Přečtěte si, jak s tou magií talismanu (orgonitu) zacházet

Nehoním na nejnižší cenou a nevěřím levným věcem. Kousky z mé dílny, z mých rukou, jsou srdeční záležitost luxusní kvality. Čeká se na ně, rodí se na přání. Rodí se z trpělivosti i z brutální síly :) Nedokáže je dělat každý a nejsou tu pro každého. Jsou tu pro ty, kteří ocení ryzí materiály, profesionální výtvarné zpracování a duchovní přístup k rozměru lidské duše. Z pochopení vazeb mezi tím, co nám hvězdy daly každému zvlášť individuálně do vínku a tím, po čem toužíme, se tu, v tomto jediném projektu, objevily mocné talismany - receptury kombinující drahé kameny. Když se ruka dotýká drahého kamene, duše se dotýká hvězd. Každý z nás je originál, každému z nás hvězdy nadělily něco trochu jiného. Proto i receptur je mnoho. Získejte ze svého života maximum, je to cenný dar. Mějte ho plný a mějte ho v hojnosti. Žijte v zázraku. Napovím vám, jak na to: Napíšu vám horoskop s návrhem drahých kamenů.
 
Kvalita orgonitu se odvíjí od materiálu a péče, která je mu věnována po řemeslné a filozofické stránce. (Talisman má vždy afirmaci, neexistuje talisman bez afirmace.) Vytvářím orgonitové talismany tak dobře, jako bych je dělala jenom pro sebe. Žádný kousek mi není lhostejný. I proto to někdy trvá o pár dní déle, než se mi podaří talisman dokončit. Všechny jsou to "živé kameny". Opatrujte je s láskou a záměrem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Modrá Sasanka

    Modrá Sasanka Mé ruce hladí prsty bříšků Kapičky Sasanek stírám do kalíšku Drobí se modrý opál droboučký na střípky zr...